• Akcesoria do tatuażu

Akcesoria do tatuażu to wyselekcjonowane, praktyczne rzeczy bez których wykonanie pracy jest średnio możliwe.

Swoją ofertę zaczynamy od produktu pt. grip do igieł i mamy tutaj zarówno gripy do klascznych igieł do tatuażu (cewkowych) w wielu wariantach jak i gripy do kartridży Precision. Jako wyłączny dystrybutor na polskę marki Precision oferujemy produkty zwłaszcza tej firmy bo tutaj nie ma lipy np. Kabel rca do maszynki do tatuażu jest tak dobrze zrobiony, że gwarantujemy jego użytkowanie na lata.

Mamy też kalkę hektograficzną do ręcznego odrysowywania wzorów tatuażu i do tego polecamy marker cienkopisowy do rysunku czy płyn do odbijania wzorów stencil pro albo oldschoolowy dettol. Marker chirurgiczny sterylnie pakowany, kubeczki na tusz w trzech rozmiarach zawsze z podstawką czy kubeczki do płukania igieł... jest tego trochę.. staramy się selektywnie wybierać produkty w tej kategorii wg. Waszych potrzeb- nie zapominając o koniecznej u nas jakości.

Jesteśmy wyjątkowo dumni z produktu dla początkujących jakim jest w naszej ofercie sztuczna skóra do ćwiczeń tatuażu.
Trzy rozmiary i gruba mięsistość jest nie do pobicia. Kupuj też u nas woreczki ochronne na grip czy maszynkę do tatuażu.

Jeśli masz wrażliwą osobę "na stole" to zainteresuj się naszym znieczulaczem do tatuażu który zawiera 4% lidokainy i odczuwalnie obniża poziom dyskomfortu u "pacjenta". Staramy się mieć to co potrzebne w pierwszej kolejności ale obiecujemy rozwijać ten dział o kolejne ciekawe produkty.