• Precision® - kartridże do cieni okrągłe typu Round Shader

Kartridże do cienii Precision®

W tej kategorii znajdziesz igły do cienii i małych wypełnień a także grubych konturów. Dzięki luźnemu zgrupowaniu igieł (w pędzelek nie stożek) zestawy RS umożliwiają większy kontakt igły ze skórą a co za tym idzie aplikują więcej pigmentu. Nasze igły RS to odpowiednio dobrana długość ostrza dzięki której łatwo i szybko się nimi pracuje. Kartridże Precision do cienii są tej samej konstrukcji co igły konturowe Precision tzn. posiadają niespotykany nigdzie indziej specjalny stabilizator igły, aby zminimalizować wstrząsy, zapewniając równomierne napięcie przy ruchach okrężnych, cichą pracę i najpłynniejszy z możliwych do osiągnięcia ruch igły.

W ofercie do wyboru zestawy:

Okrągłe Cienie
P 12(##) RS
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
Stosowane do wypełniania niewielkich obszarów, mieszania i cieniowania tatuażu po zakończeniu konturu. Używane także do grubych konturów. Round Shader by Precision to mniejsze urazy skóry i natychmiastowe efekty.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami Precision na okrągłych cieniach: 

Precision shaders sample1Precision shaders sample2Precision shaders sample3Precision shaders sample4Precision shaders sample5Precision shaders sample6Precision shaders sample7Precision shaders sample8