• Dezynfekcja i higiena w studiu tatuażu

Środki dezynfekujące i higieniczne do studia tatuażu

dezynfekują powierzchnie takie jak stoły robocze, fotele, armresty i inne meble mające bezpośredni kontakt z ciałem.
Są to szybko działające i znane od lat preparaty typu Incidur Liquid Spray, Mikrozid, Ahd2000 a  także od niedawna mega fajny i tani AntiBac+ ze znanej firmy Sidolux.

Dezynfekcja skóry to Skinsept, Sterilhand, Manusan oraz gaziki z alkoholem. Wielkiej filozofii tu nie ma. Psikasz, czekasz kilka sekund i gotowe.
Wszystkie oferowane przez nas środki posiadają karty charakterystyki i są w pełni akceptowane przez sanepid.

Dezynfekcja i higiena to dzisiaj konieczność ale nie można zapominać, że świeży tatuaż należałoby jakoś zabezpieczyć, żeby szybko i ładnie się wygoił.

Mega spoko są kremy do pielęgnacji tatuażu After Inked- są 100% z roślin i nie są testowane na zwierzętach to na plus. Co prawda nie mają substancji zapachowych ale to cena za naturalność. Nadrabiają wydajnością i ultra szybkim gojeniem tatuażu bez parabenów i innych chemicznych ulepszaczy. Opatrunki na tatuaż Recovery Shield stanowią za to super ochronę przed otarciami świeżego tatuażu przez ubrania, brudem i wszelkiej maści bakteriami z otoczenia. W bonusie są w pełni wodoodporne także możesz spokojnie brać prysznic bez obawy, że opatrunek odpadnie. Wszystkie te produkty są produkowane w stanach.

Zainteresuj się także czarnymi rękawicami medycznymi niemieckiej firmy Maimed- oferujemy je od lat i gwarantujemy, że ich jakość jest nie do pobicia. Podkłady medyczne, pojemniki na zużyte igły, wazelina do natłuszczania tatuażu- mamy to i zapraszamy do zakupu.