• Tusze Eternal Ink

Tusze Eternal Ink zrodziły się z pasji do koloru i wolności wyboru kilka dekad temu w Ameryce. Tak jak Detroit które postawiło amerykę na kołach i przetoczyło nas przez całe życie wspomnień. Utracone letnie dni, chromowany połysk, drobne z kieszeni na burgera i kilka litrów wachy na kruzing furą. Życie nie zawsze było łatwe, ale V8 zdecydowanie sprawia, że jest przynajmniej szybkie i przyjemne. Tak i nasze farby Eternal ink to swoisty flashback do prędkości z dawnych lat świetności. W podstawowej palecie jest 66 wyselekcjonowanych kolorów zainspirowanych życiem i fantazjami o wysokim połysku.

Farby Eternal umożliwiają Ci swobodę wyboru i mogą dać dynamiczny kontrast dla skóry bądź wtapiać się jakby były na niej od zawsze.

Eternal Ink to innowacja, doświadczenie i różnorodność - te słowa kluczowe, opisują prawdziwą pasję do koloru i jego wydajność.

Zawsze współpracowaliśmy z wieloma artystami tatuażu, aby ulepszyć nasze tusze do tatuażu pod każdym względem.

Od wczesnych początków, kiedy zaczęliśmy konfigurować podstawowe spektrum kolorów o wysokiej wydajności we współpracy z naszymi lokalnymi artystami Eternal Tattoo aż do teraz współpracując z międzynarodowymi ekspertami od tatuażu wielu gatunków i stylów.

Naszym celem zawsze było połączenie wszystkich kompetencji i wiedzy w branży tatuażu oraz połączenie jej z naszą wiedzą techniczną, abyś mógł korzystać z najlepszych pigmentów do tatuażu na rynku.

A nazwiska, z którymi współpracujemy, są naprawdę dobrze znane!
Duzi gracze i weterani na scenie amerykańskiej, tacy jak Mike DeVries, Liz Cook i Marshall Bennett, nagradzani artyści, tacy jak Rember Orellana lub międzynarodowi wirtuozi, tacy jak Andrea Afferni i Jess Yen.

Oferowane przez nas farby zapewniają trwałość wbitego koloru na LATA, łatwą aplikację i pełne bezpieczeństwo.

Twój ruch: