• Kartridże do tatuażu T-Tech® Gen1c do Konturu

T-Tech® Gen1C - kartridże do konturu okrągłe typu Round Liner

W tej kategorii znajdziesz zestawy igieł do tatuażu skonfigurowane w idealnie okrągły kształt z długimi ostrzami (powyżej 4mm), aby utworzyć zestaw perfekcyjnie skupiony w punkt. Pozwala to na uzyskanie idealnych konturów bez śladów tuszu po bokach.

Igły zamiast membrany posiadają opatentowaną i zastrzeżoną silikonową opaskę napinającą (igły działają na najmniejszych nastawach maszyny).
W ofercie do wyboru zestawy:

Kontur BugPin
C 10(##) RL
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 4,0mm.
Świetnie nadają się do linii, precyzyjnych prac, już minimalne ustawienia maszyny wprawiają nasze konturowe bugpiny w ruch. Tatuaż kobiecy, delikatny, wrażliwe miejsca- wszędzie tutaj to dobry wybór.

Kontur
C 12(##) RL
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 4,0mm.
Świetnie nadają się do wszystkich konturów a przy zastosowaniu większej konfiguracji igieł można je dodatkowo stosować do wypełniania bardzo małych obszarów. Wszechstronne igły do linii.

Kontur Tight
C 12(##) RLT
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 6,0mm.
Wyjątkowo długie ostrza 6mm czynią z naszych konturów tight niespotykany nigdzie indziej zestaw. Można nimi robić kontury w  najmniejszych z małych tatuaży. Wszędzie tam gdzie bardzo cienka kreska ma pierwszorzędne znaczenie to dobry wybór.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami T-Tech Gen1C na konturach:

T-Tech Gen1c liners sample1T-Tech Gen1c liners sample2T-Tech Gen1c liners sample3T-Tech Gen1c liners sample4T-Tech Gen1c liners sample5T-Tech Gen1c liners sample6T-Tech Gen1c liners sample7T-Tech Gen1c liners sample8