• Kartridże do tatuażu Precision do Konturu

Kartridże do konturu Precision 

są skonstruowane z niespotykanym nigdzie indziej specjalnym stabilizatorem, aby zminimalizować wstrząsy, zapewniając równomierne napięcie, cichą pracę i najpłynniejszy z możliwych do osiągnięcia ruch igły.

W ofercie do wyboru zestawy:

P 10(##) RL - KONTUR BUGPIN (0,30mm, ostrze 3,5mm)

P 12(##) RL - KONTUR (0,35mm, ostrze 3,5mm)

P 12(##) RLT- KONTUR (SKUPIONE) TIGHT (0,35mm, ostrze 5,5mm skupione)

Igły cienkie 
P 10(##) RL - KONTUR BUGPIN
Pozwalają na delikatniejszy kontakt ze skórą, zapewniając super dokładne i bardziej wyrafinowane kontury. Służą do tworzenia drobniejszych linii i pracy w ciasnych przestrzeniach. Polecane dla delikatnych tatuaży kobiecych oraz małych wymagających ogromnej prezycji wzorów na palcach, nadgarstkach, twarzy itp.

Igły nieco grubsze 
P 12(##) RL - KONTUR i
P 12(##) RLT- KONTUR (SKUPIONE) TIGHT
Używane do tworzenia konturu w każdym tatuażu. Zwykle stosowane do odważniejszych i grubszych linii niż w przypadku #10 (bugpin), Nasze #12 umożliwiają większy kontakt igły ze skórą i automatycznie więcej ładowanego pigmentu. Najpopularniesze i najczęściej wybierane z uwagi na uniwersalność. Wszędzie tam gdzie wzór jest większy a skóra grubsza jest to dobry wybór.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami Precision na konturach:

Precision liners sample1Precision liners sample2Precision liners sample3Precision liners sample4Precision liners sample5Precision liners sample6Precision liners sample7Precision liners sample8