• Precision® - kartridże do konturu/linii okrągłe typu Round Liner

Kartridże do konturu Precision®

W tej kategorii znajdziesz igły do konturu czyli skupione w punkt. Zestawy konturowe Precision posiadają wbudowany niespotykany nigdzie indziej specjalny stabilizator. Minimalizuje on wstrząsy kartridża, zapewniając równomierne napięcie, cichą pracę i najpłynniejszy z możliwych do osiągnięcia ruch igły.

W ofercie do wyboru zestawy:

Bugpin Kontur
P 10(##) RL
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 3,5mm.
Pozwalają na delikatniejszy kontakt ze skórą, zapewniając super dokładne i bardziej wyrafinowane kontury. Służą do tworzenia drobniejszych linii i pracy w ciasnych przestrzeniach. Polecane dla delikatnych tatuaży kobiecych oraz małych wymagających ogromnej prezycji wzorów na palcach, nadgarstkach, twarzy itp.

Kontur
P 12(##) RL
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
Używane do tworzenia konturu w każdym tatuażu. Zwykle stosowane do odważniejszych i grubszych linii niż w przypadku #10 (bugpin), Nasze standardowe igły konturowe umożliwiają większy kontakt igły ze skórą i automatycznie więcej ładowanego pigmentu. Najpopularniesze i najczęściej wybierane z uwagi na uniwersalność. 

Kontur Tight
P 12(##) RLT
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 5,5mm.
Wyjątkowo długie ostrza, wyjątkowo mocno skupione i dzięki temu super precyzyjne. Wszędzie tam gdzie dokładność i subtelność kreski to priorytet to dobry wybór. Polecane także dla grubej i opornej skóry.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami Precision na konturach:

Precision liners sample1Precision liners sample2Precision liners sample3Precision liners sample4Precision liners sample5Precision liners sample6Precision liners sample7Precision liners sample8