• T-Tech® Druga Generacja A - kartridże do konturu/linii okrągłe typu Round Liner

Kartridże do konturu T-Tech® drugiej Generacji "A"

W tej kategorii znajdziesz zestawy igieł do tatuażu, które przeznaczone są do konturów, prac punktowych, szczegółowych prac przy liniach. Nasze linery z systemem kapilarnym (magazynowanie tuszu w dziobie kartridża) fantastycznie sprawdzają się przy długich liniach, wszelkich napisach, małych- precyzyjnych tatuażach- wszędzie tam gdzie odrywanie ręki jest nie wskazane. Utrzymują więcej barwnika i można dłużej nimi pracować bez odrywania zestawu od skóry. Skutkuje to oczywiście wiadomo czym- dokładniejszą, spójniejszą a co za tym idzie spójniejszą linią bez efektu odrywań i zgrubień.

Igły posiadają membranę.
W ofercie do wyboru zestawy:

Super Bugpin Kontur Tight
A 08(##) RLT
Średnica igły 0,25mm, ostrze o długości 6,0mm
Super delikatne o minimalnej średnicy 0,25mm. Perfekcyjnie nadają się do super precyzyjnych prac na liniach, do prac delikatnych i wymagających ultra dokładności, także do make-up'u np. do brwi. 

Bugpin Kontur
A 10(##) RL
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 4,0mm
Świetnie nadają się do precyzyjnych prac na liniach, do prac delikatnych i wymagających dokładności. 

Kontur
A 12(##) RL
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 4,0mm.
Uniwersalne do wszystkich konturów a przy zastosowaniu większej konfiguracji igieł można je dodatkowo stosować do wypełniania bardzo małych i dokładnych tatuaży. Wszechstronne igły do linii.

Kontur Tight
A 12(##) RLT
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 6,0mm.
Wyjątkowo długie ostrza 6mm czynią z naszych konturów tight niespotykanie dokładny zestaw. Wszędzie tam gdzie bardzo cienka kreska ma pierwszorzędne znaczenie to dobry wybór.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami T-Tech Gen A na konturach:

T-Tech Gen2As liners sample1T-Tech Gen2As liners sample2T-Tech Gen2As liners sample3T-Tech Gen2As liners sample4T-Tech Gen2As liners sample5T-Tech Gen2As liners sample6T-Tech Gen2As liners sample7T-Tech Gen2As liners sample8