• Kartridże do tatuażu T-Tech® Gen2As Magnum Soft

T-Tech2 Gen2As® - kartridże do dużych wypełnień płaskie zaokrąglone typu Magnum Soft

W tej kategorii znajdziesz zestawy płaskich igieł skonfigurowanych niczym skrzyżowane palce dłoni, aby zapewnić lepsze rozproszenie atramentu podczas tatuowania oraz w wersji SOFT są dodatkowo skonfigurowane po łuku tak aby pracować całą powierzchnią nawet przy ugięciu skóry. Wszystko to w jednym celu- aby tatuowanie stało się gładsze i powodowało mniejsze uszkodzenia skóry. Dodatkowy system kapilar w tipie dziobu (utrzymujący więcej barwnika niż konkurencyjne kartridże) umożliwia wykonywanie dużych wypełnień bez konieczności ciągłego maczania w barwniku.

Igły posiadają membranę.
W ofercie do wyboru zestawy:

Magnum Soft Bugpin Longtaper
C 10(##) RM-L
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 3,5mm.Bugpin Mags Soft są idealne do bardzo dokładnego cieniowania i wypełniania zwłaszcza w miejscach i u osób szczególnie wrażliwych.

Magnum Soft Standard
C 12(##) RM
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 1,8mm.
Igły z krótkimi ostrzami takie jak dawniej się lutowało. Oldchoolowa długość ostrza 1,8mm. Trzeba mocniej docisnąć ale nie harata tak skóry. Fajnie podaje kolor.

Magnum Soft Longtaper
C 12(##) RM-L
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
Bugpin Mags Soft są idealne do ładowania kolorów na dużych powierzchniach, dokładnego cieniowania średniej wielkości wzorów i do przejść tonalnych. Ostrze Long Taper to dodatkowa opcja do wyboru wg. Twoich preferencji jeśli wolisz bardziej wydłużone zestawy.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami T-Tech Gen2As magnum soft:

T-Tech Gen2As magnum soft sample1

T-Tech Gen2As magnum soft sample2T-Tech Gen2As magnum soft sample3T-Tech Gen2As magnum soft sample4T-Tech Gen2As magnum soft sample5T-Tech Gen2As magnum soft sample6T-Tech Gen2As magnum soft sample7T-Tech Gen2As magnum soft sample8