• Precision® - kartridże do dużych wypełnień płaskie zaokrąglone typu Soft Magnum

Kartridże soft magnum Precision®

W tej kategorii znajdziesz igły magnum po łuku które tak samo jak nasze "zwykłe" magnumy dają gwarancję pewnego prowadzenia zestawu bez szans na jakieś skręcania boczne bądź dziwne ugięcia przy mocnym docisku. Igły to przeplotka na płasko coś jak splecione palce dłoni z zaokrąglonymi delikatnie bokami dla pełnej pracy przy ugięciu skóry. 

W ofercie do wyboru zestawy:

Bugpin Soft Magnum Long Taper
P 10(##) M1C
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 3,5mm.
Małe dokładne zaokrąglone po bokach igiełki- wszechstronne zastosowanie zupełnie jak pędzel wachlarzowy. Można robić w pionie nawet linie, można wypełniać, można cieniować.. delikatnie i dokładnie.

Soft Magnum Long Taper
P 12(##) M1C
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
To samo co igły bugpin przy czym te są z igieł 0,35mm więc troche grubsze i troche szybsze. Jadą bardziej po skórze i zostawiają bardziej rozproszony ślad jeśli jedziesz szybkością jak przy bugpin, zwolnij trochę ruchy a ślad wypełnienia będzie pełny. Duże prace, mocny docisk do skóry.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami Precision magnum soft:

Precision magnum curved soft sample1Precision magnum curved soft sample2Precision magnum curved soft sample3Precision magnum curved soft sample4Precision magnum curved soft sample5Precision magnum curved soft sample6Precision magnum curved soft sample7Precision magnum curved soft sample8