• T-Tech® Pierwsza Generacja C - kartridże do wypełnień płaskie zaokrąglone typu Round Magnum (Soft)

Kartridże soft magnum T-Tech® pierwszej Generacji "C"

W tej kategorii znajdziesz igły Round Magnum (inaczej nazywane soft) skonfigurowane niczym skrzyżowane palce dłoni i zaokrąglone po bokach. Taka konfiguracja zapewnia lepsze rozproszenie atramentu podczas tatuowania oraz dzięki łukowemu zlutowaniu (zobacz zdjęcia) igły pozwalają pracować całą powierzchnią danego zestawu nawet przy ugięciu skóry. Wszystko to w jednym celu- aby tatuowanie stało się gładsze i powodowało mniejsze uszkodzenia skóry. 

Igły zamiast membrany posiadają opatentowaną i zastrzeżoną silikonową opaskę napinającą (igły działają na najmniejszych nastawach maszyny).
W ofercie do wyboru zestawy:

Bugpin Soft Magnum Long Taper
C 10(##) RM-L
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 3,5mm.
Igły do tatuażu które są idealne do bardzo dokładnego cieniowania i wypełniania zwłaszcza w miejscach i u osób szczególnie wrażliwych.

Soft Magnum Long Taper
C 12(##) RM-L
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
Igły które są idealne do ładowania kolorów na dużych powierzchniach, cieniowania dużych i bardzo dużych wzorów oraz do przejść tonalnych między kolorami. Ostrze Long Taper, szybkie wypełnianie grubszej skóry.

Soft Magnum
C 12(##) RM
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 1,8mm.
Igły magnumy takie jak dawniej. Oldchoolowa długość ostrza 1,8mm. Trzeba mocniej docisnąć ale nie harata tak skóry. Fajnie podaje kolor, który lepiej siada i łatwiej się później wygaja.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami T-Tech Gen C round magnum:

T-Tech Gen1c magnum soft sample1

T-Tech Gen1c magnum soft sample2T-Tech Gen1c magnum soft sample3T-Tech Gen1c magnum soft sample4T-Tech Gen1c magnum soft sample5T-Tech Gen1c magnum soft sample6T-Tech Gen1c magnum soft sample7T-Tech Gen1c magnum soft sample8