• T-Tech® Druga Generacja A - kartridże do wypełnień płaskie zaokrąglone typu Round Magnum (Soft)

Kartridże soft magnum T-Tech® drugiej Generacji "A"

W tej kategorii znajdziesz zestawy płaskich igieł skonfigurowanych niczym skrzyżowane palce dłoni, aby zapewnić lepsze rozproszenie atramentu podczas tatuowania oraz w wersji SOFT są dodatkowo skonfigurowane po łuku tak aby pracować całą powierzchnią nawet przy ugięciu skóry. Wszystko to w jednym celu- aby tatuowanie stało się gładsze i powodowało mniejsze uszkodzenia skóry. Dodatkowy system kapilar w tipie dziobu (utrzymujący więcej barwnika niż konkurencyjne kartridże) umożliwia wykonywanie dużych wypełnień bez konieczności ciągłego maczania w barwniku.

Igły posiadają membranę.
W ofercie do wyboru zestawy:

Super Bugpin Soft Magnum Long Taper
A 08(##) RM-L
Średnica igły 0,25mm, ostrze o długości 6,0mm. Bardzo cienkie igły o średnicy 0,25mm. Igły są idealne do super dokładnego wypełniania bardzo małych tatuaży.

Bugpin Soft Magnum Long Taper
A 10(##) RM-L
Średnica igły 0,30mm, ostrze o długości 3,5mm. Igły te są idealne do bardzo dokładnego cieniowania i wypełniania zwłaszcza w miejscach i u osób szczególnie wrażliwych.

Soft Magnum Long Taper
A 12(##) RM-L
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 3,5mm.
Idealne do ładowania kolorów na dużych powierzchniach, dokładnego cieniowania średniej wielkości wzorów i do przejść tonalnych. Ostrze Long Taper to dodatkowa opcja do wyboru wg. Twoich preferencji jeśli wolisz bardziej zaostrzone zestawy.

Soft Magnum
A 12(##) RM
Średnica igły 0,35mm, ostrze o długości 1,8mm.
Igły z krótkimi ostrzami takie jak dawniej się lutowało. Oldchoolowa długość ostrza 1,8mm. Trzeba mocniej docisnąć ale nie harata tak skóry. Fajnie podaje kolor.

Poniżej przykładowe prace wykonane kartridżami T-Tech Gen A round magnum:

T-Tech Gen2As magnum soft sample1

T-Tech Gen2As magnum soft sample2T-Tech Gen2As magnum soft sample3T-Tech Gen2As magnum soft sample4T-Tech Gen2As magnum soft sample5T-Tech Gen2As magnum soft sample6T-Tech Gen2As magnum soft sample7T-Tech Gen2As magnum soft sample8