• T-Tech Gen2As Kartridże

Podczas gdy pierwsza generacja igieł T-Tech zachowuje swoją międzynarodową popularność w społeczności tatuażystów, założyciel i wiodący inżynier firmy nadal pracuje nad swoją wizją innowacji sprzętu i materiałów do tatuażu.

Nasi inżynierowie spędzili ostatnie kilka lat na badaniach, rozwoju i testowaniu, aż w końcu druga generacja (TTech gen2AS) naszych wkładów jest gotowa i dostępna do zakupu.

Nowe, półprzezroczyste dzioby kartridży wyposażone są w opatentowany projekt kapilary, która reguluje przepływ atramentu podczas tatuażu. 

T-TECH Gen2as posiada następujące udoskonalenia:

- inowacyjny element kapilarny na magazynowanie tuszu
- stały i równomierny przepływ tuszu przez dłuższy czas
- zapobieganie rozpryskiwaniu
- zwiększona widoczność tatuowanego obszaru
- zmniejszona częstotliwość wycierania kałuż atramentu
- lepsza widoczność atramentu wzdłuż końcówki wkładu

Dodatkowo nowo zaprojektowana bariera ochronna (membrana):

- chroni przed przypadkowymi wyciekami atramentu
- wykorzystuje tę samą promieniową i osiową siłę, jak oryginalna taśma elastyczna Ttech1 Gen1C
- działa jako mechanizm stabilizujący igłę
- wykonane z hipoalergicznego, wytrzymałego silikonu medycznego
- działa bez zarzutu przez ponad 10 godzin

INNOWACYJNY DESIGN

Dzioby kartridży wyposażone są w opatentowaną konstrukcję kapilar atramentowych ("zasobnika na tusz") który dostosowuje przepływ atramentu podczas tatuowania, pozwalając mu stopniowo spływać na igłę. Ta innowacja zapobiega tworzeniu się rozlań atramentu na skórze, zmniejsza częstotliwość wycierania skóry z nadmiaru atramentu, a podczas pracy umożliwia dłuższą pracę między "maczaniami" kartridża w tuszu. Artysta ma też szanse lepiej zobaczyć dyspersję atramentu w środku kartridża dzięki nowej przezroczystej konstrukcji dzioba.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo podczas korzystania z jednorazowych wkładów igłowych T-Tech, igła automatycznie cofa się po odłączeniu od uchwytu. Sala montażowa została specjalnie zbudowana dla firmy T-Tech Tattoo Device Inc. zgodnie ze standardami Cleanroom ISO 8. Wszystkie wkłady są sterylizowane tlenkiem etylu w warunkach laboratoryjnych i pakowane osobno.

Każde opakowanie T-Tech2 gEN2aS zawiera 20 indywidualnie pakowanych i sterylizowanych wkładów igłowych T-Tech Tattoo. Artykuły są gotowe do użycia i mają 2-letni okres trwałości. Każde opakowanie blistrowe zawiera indywidualne, czytelne etykiety wskazujące sterylizację, typ konfiguracji, a także datę ważności.

Każdy kartridż składa się z czterech oddzielnych części:

1. Dziób

Przy końcówce wyposażony jest w żebrowany zbiornik kapilary na magazynownie tuszu. Cały jest przeźroczysty i pozwala widzieć przepływ atramentu w tipie i jego kapilarach.

2. Obudowa

Środkowa część obudowy kartridża to oddzielny element, który jest dokładnie spasowany z dziobem i końcówką (tylną blokadą) za pomocą mechanizmu zatrzaskowego. Zatrzaskowy mechanizm blokujący zapobiega odłączeniu się trzech sekcji, jak również stabilnie blokuje je na miejscu dla bezpieczeństwa podczas sesji tatuażu.

3. Końcówka - tylna blokada

Wewnętrzna konstrukcja końcówki Generation 2AS zachowuje prostokątne wewnętrzne prowadzenie (otwór) na "drut" igły. Projekt został po raz pierwszy wprowadzony z oryginalnymi wkładami T-Tech Generation 1C, aby igły pracowały prosto i stabilnie.
Opracowana mechanika pracy, dodatkowo stabilizuje wszystko i nasze wkłady igłowe są odporne na chybotanie lub obracanie się osiowe igieł w dziobie kartridża.

4. Igły

Wewnętrzna igła pozostaje ulubioną przez klientów tą samą igłą co w TTech1 Gen1C.
T-Tech współpracuje z najlepszymi dostawcami stali i pozyskuje ich stal nierdzewną do produkcji igieł dla obu generacji kartridży. Każda igła jest sprawdzana pod kątem poprawnej konfiguracji oraz odpowiedniej ostrości za pomocą narzędzi do powiększania. Nasze igły do tatuażu wytrzymują ponad 10 godzin ciągłej pracy i zachowują tą samą ostrość przez cały ten czas.

5. Membrana

Innowacją oferowaną w drugiej generacji wkładów T-Tech jest na nowo zaprojektowana i opatentowana membrana ochronna. Niektórzy artyści zwracali nam uwagę, że wymagają membrany zabezpieczającej przed zalaniem maszyny. Nasi inżynierowie wyszli tym potrzebom na przeciw i stworzyli zabezpieczenie pozwalające bezpiecznie używać kartridży, chroniąc sprzęt od przypadkowych wycieków tuszu. Konstrukcja membrany działa nie tylko jako bariera ochronna, ale także jako mechanizm stabilizujący i czynna siła dla igły wewnętrznej.

Aby zapewnić, że konstrukcja uszczelnienia (membrany) nie utrudnia działania kartridża, zaprojektowaliśmy go tak, aby działał płynnie i lekko przy normalnym niskim napięciu, do którego przyzwyczaili się artyści pracujący na Gen1c.

Ulepszenia i elementy konstrukcyjne membrany pozwalają jej rozciągać się i opadać z powrotem do pierwotnego rozmiaru bez dodawania dodatkowej siły. Zapewnia to zwiększoną trwałość membrany. Podobnie jak w przypadku wkładów T-Tech wyposażonych w silikonową gumkę napinającą Gen1. Element "membrany" jest wykonany z silikonu medycznego, który ma wytrzymać długie godziny pracy. Po intensywnych testach trwałości wyniki dały nam wnioski, że system wkładów może działać bez zarzutu przez ponad 10 godzin.

Główna zaleta kartridży Ttech Gen2As to membrana i kapilarny przeźroczysty dziób magazynujący tusz.
Igła chodzi płynnie już na nisko ustawionych parametrach maszyny.

W ofercie do wyboru zestawy:

AS 10(##) RL - KONTUR BUGPIN (0,30mm, ostrze 4,0mm)
AS 12(##) RL - KONTUR (0,35mm, ostrze 4,0mm)
AS 12(##) RLT- KONTUR (SKUPIONE) TIGHT (0,35mm, SKUPIONE, ostrze 6,0mm)

AS 12(##) RS - CIENIE OKRĄGŁE (0,35mm, ostrze 1,8mm)

AS 10(##) M1-L - MAGNUM BUGPIN (0,30mm, LONG TAPER ostrze 3,5mm)
AS 12(##) M1-L - MAGNUM (0,35mm, LONG TAPER, ostrze 3,5mm)
AS 10(##) RM-L - MAGNUM "SOFT" ZAOKRĄGLONE BUGPIN (0,30mm, LONG TAPER, ostrze 3,5mm)

AS 12(##) RM - MAGNUM "SOFT" ZAOKRĄGLONE (0,35mm, ostrze 1,8mm)
AS 12(##) RM-L - MAGNUM "SOFT" ZAOKRĄGLONE (0,35mm, LONG TAPER, ostrze 3,5mm